ניהול פרויקטים עוסק בתכנון, ארגון וניהול משאבים על מנת להשיג מטרה מוגדרת. תהליך נכון של ניהול פרויקטים, חשוב לכל תהליך עסקי ובכל קנה מידה. אנו מציעים סדנה מיוחדת במינה לניהול פרויקטים בנישות ובתחומים מגוונים.

איך ניתן לנהל את הפרויקט כאשר יש כל כך הרבה שינויים ודרישות שמשתנות כל הזמן?

איך אפשר לעמוד במסגרת הזמן שהקצענו לפרויקט (Time Frame)?

שינויים קטנים בדרישות עלולים להתרחש בכל פרויקט. הם מושפעים מהלקוחות, מהספקים, מהעובדים או מבעלי עניין אחרים.

במידה ומדובר בשינוי בודד, הוא עשוי להיות פשוט ליישום וניתן יהיה לקחת אותו בחשבון, אבל כשמדובר במספר שינויים  הם יכולים להשפיע באופן משמעותי על אופי הפרויקט וגודלו, ולגרום לחריגה משמעותית מהתקציב ומהזמן.

נאמן אתכם ב Time Frame איך לנהל פרויקטים בצורה מיטבית ויעילה ובכך תוכלו לנצל בצורה אפקטיבית את כל משאבי הפרויקטים השונים ובעצם לחסוך בזמן ובכסף.

...ותשיגו תוצאות מריביות עבור הפרויקט!!

נתחיל בסדנת חדר בריחה המאמנת אתכם על תכנון פרויקט נכון ואף נתחיל במחשבה מעמיקה על ההצדקה העסקית לפרויקט, הכוללת התייחסות לעלויות והחזר השקעה תוך שמירה על אפקטיביות מקסימלית.

נעבוד על מיקוד צוות הפרויקט בפתרון הנדרש.
הצוות של הפרויקט עלול להיסחף בקלות לבזבוז זמן ומשאבים לא נחוצים על המשימות הלא נכונות ולאבד מהמיקוד שלו. ולכן אנו נאמן אתכם כיצד למנות מנהל פרויקט (מנהל צוות) טוב שישמור על צוות ממוקד, באמצעות הגדרה יעילה ותמציתית של מטרות הפרויקט, ניהול נכון של חסמים ובעיות שעלולות להיווצר בכל פרויקט.

בסדנה השנייה נעבוד על ניהול תקשורת רציפה לגבי התקדמות הפרויקט, סיכונים ושינויים ו "סגירת הפרויקט".
כאשר הפרויקט מתחיל להתקדם, בעל העסק חייב להיות מעודכן בתוצאות, השינויים, המכשולים, או ההצלחות של הפרויקט. ניהול פרויקטים נכון מתבסס על תקשורת רציפה וכנה, במטרה ליישם תהליכי ביצוע בהתאם לדרישות בעל העסק ואף להיות מוכן למקרים לא צפויים.
השלב האחרון של ניהול פרויקטים מתמקד ב"סגירת הפרויקט". מנהל הפרויקטים בוחן באיזו מידה כל אחד מהשלבים בניהול הפרויקט – בוצע. כחלק מתהליך ניהול יזמן נכון יש לנתח את כל ההערות והסקירות, לדפוסים, מגמות והזדמנויות לשיפור והתייעלות. לקחים אלו מתועדים ונלמדים לפני שמתחילים פרויקט חדש.

תוצאות

​​

תוכלו ללא ספק לאמץ לכם כלים יישומיים ופרקטים בניהול זמן של פרויקטים- פשוטים ומורכבים. אנו נשמח ללוות את הפרויקט ולבדוק האם בתוך התהליך נדרשת התערבות נוספת. 

אסטרטגיה

​​

לאחר קיום סדנת משחק ראשונה, אנו נוכל לראות בבירור מהן הבעיות השונות ונוכל לבנות אסטרטגיה בהתאם. חשוב שגם אתם תוכלו לראות את הבעיות השונות המשתקפות דרך סדנת המשחק בזמן אמת.

תכנון

​​אנחנו נתכנן יחד אתכם את הסדנה, על מנת שנוכל להתמקד בחלקים הבעייתיים שלהם אתם רוצים שנתן מענה ודגש. ניתן להגיע אלינו לתכנון הסדנה לפני או אחרי התחלת הפרויקט- העדיפות כמובן היא שתגיעו אלינו לפני תחילת הפרויקט על מנת שתקבלו כלים טובים לניהול זמן הפרויקט.

באם הפרויקט הוא טכנולוגי או הנדסי, אנו יכולים לערב אנשים מקצוע מהתחום לתכנון מיטבי.