איך אפשר להצליח להיות הבוס של הזמן שלך?

פעם חשבתי שאני ממש יצרני ובעל הספק רב. זה היה לפני שהפכתי להיות עצמאי ועבדתי לעצמי- במילים אחרות-" הבוס של הזמן שלי".

הביטוי: " אתה אף פעם לא מכיר את עצמך באמת עד שאתה הבוס של זמנך" הוא ביטוי נכון ומדויק!

לקח לי כשנתיים (וכמות מפחידה של דחיינות) להכיר כיצד אוכל להפוך לגרסה היצרנית ביותר של עצמי וגם היום יש עוד מקום להשתפר.

בשבועות הראשונים שהתחלתי לעבוד על עצמי לא היה זה יוצא דופן שאני מוצא את עצמי מתמהמה כל אחר הצהריים, ואז בלית ברירה צריך לקום בחמש בבוקר כדי לסיים את את העבודה שלא הספקתי ביום שלפני וכל זאת על מנת לעמוד בלוחות זמנים.

הרבה פעמים מצאתי את עצמי מבזבז זמן עם משימות לא חיוניות כל השבוע, ואז שוב הייתי צריך לעבוד בסוף השבוע כדי לבצע את העבודה האמתית שבה מלכתחילה הייתי צריך להתרכז.

עכשיו אחרי שהצלחתי להיות הבוס של הזמן שלי, אני יכול לצאת לטיול הליכה אחרי צהריים, אני יכול ליהנות בסופי השבוע מבלי שארגיש אשמה ובאופן כללי לחיות חיים שלווים פחות לחוצים (ובישראל זה ממש משימה לא פשוטה).

בהרצאה "קפטן של הזמן" אנו נציג לכם את כל הטכניקות השונות איך להפוך את עצמכם לפרודוקטיביים יותר ואיך להפסיק עם הדחיינות שלכם - איך להפסיק לדחות משימות ולחשוב שהן נעלמות!

אתם לא תהיו חסינים מפני דחיינות ב 100 אחוז, אבל תהיו במצב הרבה יותר מאוזן מבעבר ובכל פעם תהיו מודעים למצבכם: תדעו מה עבד בשבילי ומה לא ...

הנה לכם כמה נושאים שנלמד אתכם בהרצאה " להיות קפטן של הזמן"

1. לקחת הפסקות
זה נשמע באופן אינטואיטיבי נגד ניהול זמן, אבל ככל שאתה לוקח יותר הפסקות, אתה מצליח להספיק יותר.

כשעבדתי בעבר במשרד הייטק, לא נטיתי לקחת הרבה הפסקות מודעות. ככל הנראה, חשבתי שזה לא יאפשר לי לסיים את המטלות. כשאתה עובד לבד, הרבה יותר קל לעבוד שעות על גבי שעות בלי להפסיק.

ואז ניסיתי מסגרות זמן שונות ומצאתי שעבודה של 45 דקות ואחריהן הפסקה של 10 - 15 דקות עובדות הכי טוב עבורי. נלמד איך לוקחים הפסקה קצרה ואיך מצליחים לחזור לעבודה.

נמליץ לכם על כלים ולעל אפליקציות לביצוע מיטבי של הזמן.

נלמד אתכם להיות מודעים למה שאתם עושים ואיך אתם מבלים את הזמן שלכם מבלי למצוא את עצמכם במלכודות הדחיינות.

2. עשה את העבודה הנכונה בזמן הנכון!
זו טעות גדולה לקבוע שיש לרשותנו שמונה שעות עבודה מול לקוחות ביום!

לא רק שלא נשאר לכם שום מרווח לטעות (נניח שאם הייתי חולה או שהעבודה נמשכה זמן רב מכפי שחשבתי שזה יהיה), גם לא תצליחו להבין שאתם לא עושים את הדברים בזמן הנכון של היום.

בסדנה נלמד אתכם את השיטה של "Ninja Productivity Ninja", על מנת שתוכלו לבצע משימות בריכוז גבוה בזמן הנכון (כמו כתיבת פוסטים בבלוג ועבודה עם לקוחות מורכבים בבוקר).נלמד אתכם לחלק את המשימות על פי שעות היום והיכולת הקוגניטיבית שלכם לבצע אותם (- למשל, אחרי ארוחת הצהריים תוכלו לבצע משימות של שיווק במדיה חברתית הדורשים פחות כוח מוחי).

3. לפרק את המשימות לחלקים קטנים.
המקור לדחיינות העיקרי עבורנו נובע מכך שאנו עמוסים יותר מדי.

אנו נלמד בהרצאה כיצד ניתן לפרק הכל לחלקים קטנים הניתנים לניהול -מה שיכול לסייע לנו בביצוע העבודה והמשימות בפועל במקום לבזבז זמן יקר ולהיות לחוץ מהעומס הרב.

4. ללמוד לכבות את ההפרעות
אני לא יכול לכבות את האינטרנט, אבל אני כן יכול לסגור את הדוא"ל והמדיה החברתית שלי ולהתרכז במשך 45 דקות בכל פעם מבלי שיהיו לי הפרעות. בדרך כלל רוב המיילים יכולים לחכות לנו 45 דקות וווטסאפ ימשיך להסתדר בלעדי.

נלמד איך אפשר לחסום אתרים מסוימים בזמן שאתה עובד ואיך אפשר לבטל התראות שונות שמסיחות את דעתנו בזמן שאנחנו עובדים.

הרצאה שתיתן לכם כלים פרקטים יומיומיים לניהול זמן עצמי בעידן של ימינו.

תוצאות

​​

אנחנו מלווים את הארגון לכל אורך תהליך השינוי ומבקשים לקבל משוב. חשוב לנו להצליח.

הצלחה שלכם היא בעצם הצלחה שלנו!

אנחנו רואים את עצמנו כגוף מייעץ ולא כספק של סדנאות!

אסטרטגיה

​​

אנו נשתף אתכם באסטרטגיות השונות שבחרנו לנקוט ואנו נתאמן יחדיו בזמן אמת כאשר הם ישולבו במשחקים ובמשימות השונות שתקבלו לבצע. 

תכנון

​​אם תרצו נוכל לתכנן עבורכם חדר בריחה של סדנת ניהול זמן על פי התרבות הארגונית שלכם ועל פי המטרות של הארגון ושל הסדנה -כלומר בעיה אמתית של הארגון שאתם רוצים שנטפל בה.