איך אפשר להצליח לנהל עסק ביעילות של זמן?


כשאתם מנהלים את העסק שלכם, כמה פעמים שמעתם את העובדים אומרים :

"אין לי זמן", "אני לא מספיק כלום", "חבל שיש רק 24 שעות ביממה…", תעשה את זה אתה, זה יצטרך לחכות למחר או לשבוע הבא, אני רק בן אדם אחד... ?


במירוץ הבלתי פוסק של החיים המודרניים התובעניים ושל עסק שכל הזמן מקבל טלפונים של הזמנות, של תלונות, של שירות אי אפשר להספיק לעשות הכל.

בעולם העסקי והתחרותי בעידן של היום המתאפיין בקצב אחר לגמרי- מרובה משימות, מרובה אתגרים, מרובה לחץ, מרובה הסחות, מרובה ב....רצוי ללמוד כיצד להתנהל נכון וביעילות מול המשאב היקר ביותר העומד לרשותנו – הזמן שלנו.

אם יש לכם עסק חי, עסק שבסיס הלקוחות שלו גודל משנה לשנה, חשוב מאוד שתדעו איך לנהל את הזמן והמשימות שבפניכם באפקטיביות ושתצליחו להעלות את רמת הפרודוקטיביות שלכם – כך תוכלו להצליח להמשיך לשרת את הלקוחות שלכם ביעילות.

אנו ב-Time Frame מאמינים בתהליכי למידה חווייתיים, תוך העברת מסרים ואימון דרך חדרי בריחה- בסדנאות חדרי הבריחה המותאמים שלנו לכל תחום ותחום אנו נאמן לשיתוף ידע בעסק, לישיבות מהירות אד הוק, לתרגול סימולציות על פי תחום העסק.  

אנו נקרין סרטונים, ונמציא משחקים ונבנה עבורכם שאלונים, זאת תוך מתן דגש על טקטיקות וכלים מעשיים בשיתוף מלא ומעורבות גבוהה של משתתפי הסדנה.

משתתפי הסדנה יוכלו להתחלק על פי תחום עבודתם ולקבל אימון פרטני בתחומם הספציפי (על פי המחלקות השונות: מכירות, שירות, ניהול, אדמיניסטרציה ועוד...).

תוצאות

​​

בחברות הייטק התהליכים הם מאוד מהירים ולכן התוצאות גם הן מאוד מהירות!

מחלקת HR של החברות השונות שהתאמנו אצלנו מעידות על הצלחה מדהימה ועל יישום כלים רבים שנלמדו אצלנו בסדנה. משובים שנשלחים בסיום הסדנה וגם לאחר 3 חודשי עבודה מעידים על שביעות רצון רבה מאוד!!

אנחנו רואים את עצמנו כגוף מייעץ ולא כספק של סדנאות!

אסטרטגיה

​​

אנו נשתף אתכם באסטרטגיות השונות שבחרנו לנקוט ואנו נתאמן יחדיו בזמן אמת כאשר הם ישולבו במשחקים ובמשימות השונות שתקבלו לבצע. 

תכנון

​​אם תרצו נוכל לתכנן עבורכם חדר בריחה של סדנת ניהול זמן על פי התרבות הארגונית שלכם ועל פי המטרות של הארגון ושל הסדנה -כלומר בעיה אמתית של הארגון שאתם רוצים שנטפל בה.