תכנון וניהול לו"ז לטווח הקצר ולטווח הארוך למנהלים:

הניהול זמן שלכם כמנהלים הוא 24 שעות כפול שבע. הוא מתחיל ברגע שאתם פותחים את העיניים בבוקר מוקדם, ממשיך כשאתם הגעתם למשרד ונגמר שוב כשאתם נכנסים למיטה ועוצמים את העיניים. איך נראה הסדר יום שלכם? האם אתם מצליחים לנהל את הזמן בצורה אפקטיבית? מתי בפעם האחרונה בדקתם האם אתם מנהלים את הזמן נכון? כמה פעמים אמרתם לעצכם: "אין לי זמן"? כמה פעמים דחיתם את המשימות שלכם? אנחנו בטוחים שאתם כמנהלים נתקלים בזה באופן יומיומי במהלך הקריירה שלכם.

על כן החשיבות של ניהול זמן כמנהלים על המשימות השונות ועל המשימות הבלתי צפויות שצצות כל הזמן מפריעות לכם לפעול על פי הלו"ז שבניתם , וכמובן לא מאפשרות לכם לנהל את הארגון כפי שהייתם רוצים.

אנחנו ב TF נעבוד אתכם בצורה פרקטית על מהלך יום העבודה שלכם ונבדוק יחד אתכם מהם הבעיות הנובעות מניצול לא נכון של הזמן – הכל, כדי שתוכלו להתנהל בתבונה וגם ליהנות מפנאי ומהמשפחה שלכם בסוף היום.

כמנהלים, עליכם להקדיש מחשבה רבה בתכנון הלו"ז של הטווח הקצר (של שבוע העבודה או של יום העבודה) וגם של הטווח הארוך, כלומר לתכנן יעדים אחת לשנה או אחת לרבעון.

אנו נאמן אתכם כיצד לגזור מהיעדים שהגדרתם, את המשימות שהן למעשה הלו"ז שלכם היומיומי והשבועי שלכם ושל העובדים הכפופים לכם.

נאמן אתכם איזה מהמשימות תיקחו אתם ואיזה מהמשימות תאצילו את הסמכויות לעובדים שלכם.

זכרו תמיד כי מנהל טוב לא עובד לבד ולוקח על עצמו את כל המשימות: בשביל זה הוא מנהל ובשביל זה יש לו צוות. אם הלו"ז שלכם עמוס מדי, ייתכן שאינכם נעזרים בצוות שלכם בצורה טובה.

ניתן לקבל ייעוץ אישי למנהלים באם יש צורך באימון אחד על אחד.

תוצאות

​​משתתפי הסדנאות מספרים על חווייה ייחודית של אימון דרך משחק המאפשר להם לחזור למשרד עם כלים פרקטים פשוטים וקלים להשמה. הכלים משפרים להם  את יכולת הניהול שלהם כלפי הזמן וכלפי ההרגשה הכללית - הם מרגישים הקלה , שליטה וסיפוק רב מההספק.​

מהמשוב אנו למדים  כי ישנה שביעות רבה גבוהה מאוד, מהסדנה והשינויים שהיא מצליחה להביא עמה.

אסטרטגיה

ב TF פתחנו אסטרטגיות ייחודיות רק לנו , אבל חשוב לנו להכיר את האסטרטגיות שלכם לניהול זמן ולניהול כללי.​ כך נוכל יחדיו להכיר לעומק את אופי הניהול והמאפיינים השונים-על מנת שנוכל להתאים לכל מנהל וארגון את האסטרטגיה המיטבית. 

חשוב לנו לגרום לשינוי המתבקש ולכן חשוב שנבין את התרבות הארגונית ואת הלו"ז שלכם לטווח הקצר ולטווח הארוך -כך נוכל לדעת כיצד לגזור את המשימות ואת התכנונים הרבים ללו"ז מובנה יעיל ואפקטיבי.

תכנון

כל מנהל נתקל בדילמות ובצמתים במהלך הקריירה (-מנהל צעיר או מנהל ותיק) שמשפיעים על עתידו המקצועי והאישי.  אנחנו נרצה ביחד אתך לבנות תהליך מובנה וממוקד תוצאות המהווה מסע אישי שלך ושל המנהלים המתאמנים לעבר העתיד הרצוי להם ולארגון . מטרת האימון  בסדנה זו  היא להביא את המתאמנים למצבי קריירה אופטימליים, להישגים ולהצלחות .

על כן חשוב שנתכנן יחדיו את המטרות שלשמה אתם כמנהלים רוצים להגיע ולהתאמן  –וביחד ניצור תכנית פעולה (יעדים) אשר תקרב אתכם למימוש המטרה שהצבתם.